Nike Total 90 ile ‘Çak İstediğin Yere’ Turnuvası

Wayne Rooney, “Çak İstediğin Yere” turnuvasının ilk ayağında yaptığı isabetli vuruşlarla Sanchez Boys Gurubu’nu şaşkına çevirdi.

13.08.2007 - 14:01 | MediaCat

Wayne Rooney, “Çak İstediğin Yere” turnuvasının ilk ayağında yaptığı isabetli vuruşlarla Sanchez Boys Gurubu’nu şaşkına çevirdi.

Sanchez Boys Gurubu, Avrupa’nın en isabetli vuruş yapan futbolcusunu bulmak için çalışmalara başladı. ‘Çak İstediğin Yere’ turnuvasında yarışacak birbirinden ünlü futbolcular da belli oldu. Wayne Rooney, Gennaro Gattuso, Florent Malouda ve Torsten Frings turnuvanın birincisi olmak için yarışacak.

Futbol fanatikleri, 10 Ağustos’tan itibaren www.nikefootball.com adresini ziyaret ederek, Sanchez Boys Gurubu’nun, bu dört futbolcu arasından en isabetli vuruş yapanı bulmak için Avrupa’da yaptıkları seyahatleri takip edebiliyorlar. İsteyenler kendi “Çak İstediğin Yere” filmlerini çekip www.nikefootball.com’a yükleyebiliyor.

Nike’ın ‘Çak İstediğin Yere’ Turnuvası önümüzdeki ay İngiltere, Portekiz, Fransa ve İtalya’ya gidecek. Bu turnuva boyunca yapılan her bir vuruş, atış ve hedef, yalnızca www.nikefootball.com adresinde, dört ayrı eğlenceli bölüm halinde gösterilecek.

İlk aday Manchester United ve İngiltere Milli Takımı’nın yıldız oyuncusu Wayne Rooney. Sanchez Boys Gurubu, yağmurlu bir günde Wayne’i İngiltere’nin Kuzey Batısı’ndaki evinde ziyaret ettiğinde, Wayne şansını denemeye karar veriyor. Gurup, bu ziyaret sırasında Wayne Rooney’nin attığı şutların ne kadar isabetli olduğunu görüyor. Wayne, topu tam istediği yere gönderiyor ve grup elemanlarının vücutlarındaki zayıf noktalara stratejik bir biçimde yerleştirilen hedeflere isabet ettirerek en yüksek puanları alıyor. Wayne’in isabetliliğini kontrol etmek için uygulanan testler arasında şunlar bulunuyor:

‘Wayne’in Cefası: Sanchez Boys Gurubu’ndan bir kişi kaleye bağlanıyor ve üstünde yalnızca kırmızı bir tanga bulunuyor. Wayne, topu bu kişinin sırtına isabet ettirirse beş puan, koluna ya da bacağına isabet ettirirse on puan, poposuna isabet ettirmesi halinde ise yirmi puan alıyor. Wayne’in yirmi puanı alması için yalnızca iki şut atması yeterli.

‘Kale Ağzında Dart’’: Sanchez Boys Gurubu’ndan bir kişi kalede yarı çıplak şekilde, önünde büyük bir hedef tahtası ile duruyor ve iki direk arasında bir o yana bir bu yana koşuyor. Wayne’den istenen ise hareket halindeki bu hedefi tam on ikiden vurması.

‘Rooney’in Dans Eden Hedefleri’: Sanchez Boys Gurubunun dört elemanı da fonda çalan müzik eşliğinde kale içerisinde hareket edip dans ediyor. Kalenin içerisinde grup elemanlarının yanı sıra üç tahta heykelcik de bulunuyor. Müzik durduğunda Wayne topu onlara doğru atıyor. Topun isabet ettiği grup elemanı oyun dışında kalıyor.

‘Rooney’in Deniz Kenarındaki Sınavı’: Sanchez Boys Gurubu, sahile yerleştirilen tahta karikatürlerin arkasına geçiyor ve yüzlerini ve vücutlarının savunmasız bölgelerini açıkta bırakıyorlar. Burada amaç Wayne’in topu açıkta olan bu bölgelere isabet ettirmesi. Wayne ve Sanchez Boys’un deniz kenarında neler yaptığını mutlaka izleyin.

Total 90 Laser, Nike’ın şu ana kadar geliştirdiği en yenilikçi ve en teknolojik futbol kramponu. Hareketliliğe, dayanıklılığa ve güce önem veren Wayne Rooney, Fabio Cannavaro ve Fernando Torres gibi futbolcular için isabetlilik büyük önem taşıyor. Total 90, kaleye doğru şut atarken, takım arkadaşına pas verirken, nokta atışı yaparken ve top sürerken futbolcuların tam istedikleri sonucu elde etmesini sağlıyor.

Çak İstediğin Yere Turnuvası ile ilgili detaylı bilgiye www.nikefootball.com adresinden ulaşılabiliyor. Turnuvanın sıradaki durağı, Portekiz’deki ‘Casa Frings’. Sanchez Boys Gurubu burada, Werder Bremen ve Alman Milli Takımı oyuncusu Torsten Frings’le kozlarını paylaşacak.

Bilgi için:
LOBBY Halkla İlişkiler – Buket Şenarıcı
Tel: (212) 284 63 63 – 0 532 510 69 92

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.