Nike pazar koşuları sezona merhaba dedi

2006'dan beri devam eden ve artık gelenekselleşen Nike Pazar Koşuları kaldığı yerden devam ediyor...

30.09.2009 - 00:00 | MediaCat

2006’dan beri devam eden ve artık gelenekselleşen Nike Pazar Koşuları kaldığı yerden devam ediyor. 27 Eylül’de başlayan Pazar Koşuları İstanbul’da 4, Ankara ve İzmir’de 1’er lokasyonda Kasım ayı ortasına kadar sporseverleri buluşturacak.

Yeni sezonda Nike, koşucuları etkinlik öncesi ve sonrasında mağazalarında ağırlayarak özel sürprizler sunuyor. Nike Pazar koşularına katılan herkes koşu grupları ve koçlarla birlikte spor yapabilir, en son koşu teknolojilerini herkesten önce deneyebilir ve bu eğlenceli koşu deneyimiyle Pazar sabahlarını daha keyifli hale getirebilir.

Önceki yıllardan farklı olarak bu yıl Nike, 9 üniversitedeki kampüs elçileri, RunTurkey mobil aracı ve koşu parkuruna yakın Starbucks Coffee mağazaları gibi farklı noktalarda koşucularla iletişim kuruyor. Ayrıca bu yıl, birçok ünlü atleti Türk sporuna kazandıran Ertan Hatipoğlu da her hafta bir buluşma noktasında koşucularla bir araya gelerek onlara tavsiyeler veriyor ve sorularını yanıtlıyor.

Detaylı bilgi www.runturkey.com’da

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.