Nike, insanları “We Run İstanbul”a davet ediyor

Nike, koşmayı ve sınırlarını zorlamayı sevenleri Eylül ve Ekim ayları içinde düzenleyeceği We Run İstanbul koşularına davet ediyor.

14.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Nike, koşmayı ve sınırlarını zorlamayı sevenleri Eylül ve Ekim ayları içinde düzenleyeceği We Run İstanbul koşularına davet ediyor. Sürpriz isimlerin ve sporcuların da katılacağı 3 koşu; 2 km’lik Burc Beach, 3 km’lik Parkorman ve 4 km’lik Fenerbahçe Sahil parkurlarından oluşuyor. Koşular 16 Ekim’de 33.sü düzenlenecek Avrasya Maratonu’nun 8 km’lik parkuru için hazırlık niteliğinde.

We Run İstanbul, 17 Eylül Cumartesi günü saat 17:00’de, Burc Beach’te yapılacak ilk koşuyla başlıyor. 2 km’lik koşunun ardından DJ Geveze ve funk müzik grubu Funkenstein’ın katılımıyla düzenlenecek partide ise koşucuları sürprizler bekliyor. “Sonuna kadar koş nefesin yeterse!” sloganıyla, herkesi, ne kadar iyi koştuğunu göstermeye çağıran Nike, “En iyi ben koşarım.” diyen iddialı koşucuların yanı sıra, eğlenceli bir gün geçirmek isteyenleri de Burc Beach’e davet ediyor.

Burc Beach’teki ilk koşuya katılmak isteyenler; Bakırköy-Towncenter AVM önü, Kadıköy Evlendirme Dairesi, Taksim AKM ve Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampus’tan 14:30’da hareket eden ücretsiz servislerden faydalanabiliyor.

Koşu Takvimi

Yer

Tarih

Saat

Mesafe

Burc Beach

17 Eylül Cumartesi

17:00

2 km

Parkorman

1 Ekim Cumartesi

17:00

3 km

Fenerbahçe Sahil

8 Ekim Cumartesi

15:00

4 km

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.