Nike’tan UEFA için özel üretim top

Nike tarafından özel olarak üretilen Mercurial Veloci, önümüzdeki üç yıl boyunca UEFA Kupası ‘çeyrek final’, ‘yarı final’ ve ‘final’ maçlarında

23.03.2007 - 10:54 | MediaCat

Nike tarafından özel olarak üretilen Mercurial Veloci, önümüzdeki üç yıl boyunca UEFA Kupası ‘çeyrek final’, ‘yarı final’ ve ‘final’ maçlarında resmi futbol topu olarak kullanılacak.

Orta noktasından dikişlerine kadar elde hazırlanan Nike Mercurial Veloci, bu özelliği ile daha hızlı hareket ediyor ve daha iyi kontrol edilebiliyor. 2007 UEFA Kupası’nın genel görsel kimliğine uyum sağlayacak şekilde geliştirilen futbol topunun görsel tasarımı, beyaz fon üzerinde mor ve yeşil şeritler, Nike logosu ve UEFA Kupası’na ait logodan oluşuyor.

Topun teknolojik özellikleri ise 6 kanatlı karbon-lateks hava bölmeleri ile üst düzey hava tutulumu sağlayan valf sisteminden oluşuyor. Nike’ın Geo-Balanced Teknolojisi ile üretilen topta, tek ve çift altıgen panellerin bir karışımı kullanılarak şeklin korunması ve her açıdan aynı şişkinlikte olması destekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.