Nexum’dan THY ekibine özel sosyal paylaşım platformu

Nexum Türk Hava Yolları kabin ekibinin birbirleriyle iletişimini güçlendirmek ve sosyal bilgi paylaşımında bulunmalarına destek olmak amacıyla özel bir sosyal paylaşım sitesi hazırladı.

06.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Nexum Türk Hava Yolları kabin ekibinin birbirleriyle iletişimini güçlendirmek ve sosyal bilgi paylaşımında bulunmalarına destek olmak amacıyla özel bir sosyal paylaşım sitesi hazırladı. Crewrest adı verilen sosyal paylaşım sitesine kabin ekibi http://crewrest.thy.com adresini kullanarak kullanıcı ad ve şifreleriyle dünyanın her noktasından kolaylıkla erişebiliyorlar.

Crewrest sosyal paylaşım platformu “Mesaj Sayfası, Profil Sayfası, Takip Ettiklerim, Duvarım, Resimlerim, Gezi Notlarım, Kendini İfade Et, Aksiyonlar, İlanlar, Online Kullanıcılar, Popüler Kullanıcılar, Sizden Gelenler, Bugün Doğanlar, Faydalı Linkler, Anket, Görsel Bilgi Hattı ve Yardım Masası gibi bölümlerden oluşuyor. Bu platform sayesinde yaklaşık 5.000 kullanıcı, dünyanın çeşitli yerlerinden şehirler ile alakalı yorumları görebilecek, yorum yazabilecek. İsteyenler ülke ve şehir seçerek, o şehre ait yorumları görüntüleyebilecek ya da yorumlarını paylaşabilecekler.

Kullanıcıların birbirlerine mesaj gönderebilecekleri, gönderilen ve alınan mesajların, resim ve videoların takip edilebileceği platformda aynı zamanda kullanıcılar isterlerse diğer kullanıcılar ile paylaşmak istediği ilanlarını oluşturabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.