Nexum Creative’den gnctrkcll’lilere özel bir web sitesi

Nexum Creative Turkcell için gnctrkcll’lilere özel bir web sitesi hazırladı...

04.08.2008 - 13:16 | MediaCat

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası interaktif ajansı olan Nexum Creative Turkcell için gnctrkcll’lilere özel bir web sitesi hazırladı. www.senhayalet.com Türkiye’de şimdiye kadar en çok ve en çeşitli hediyelerin verildiği, hayallerin gerçek olduğu ilk ve tek web sitesi.

Nexum Creative’in gnctrkcll’liler için hazırladığı, teknik altyapısını ve tasarımlarını gerçekleştirdiği, herkesin rüyalarını süsleyen 21 hayali gerçekleştirebilecekleri web sitesi www.senhayalet.com yayına başladı. Her hafta iki hayalin gerçek olduğu web sitesinde her katılımcı 10 hafta boyunca katılma ve birden fazla hediye kazanma şansına da sahip oluyor.

Sen Hayal Et Arkadaşların Torunlarına Anlatsın

Hayaller içinde, 1 kişiye çift kişilik dünyanın istediği yerine seyahat, 1 kişiye çift kişilik kutup seyehati, 1 kişiye çift kişilik ekvator seyahati, 1 kişiye çift kişilik Londra’da kahvaltı-Paris’te akşam yemeği, 5 kişiye İstanbul’da Ferrari turu gibi 20 alternatif bulunuyor.

Katılımcılar her hayal için ünlülerle hazırlanan tanıtım videolarını izleyerek karar verebiliyorlar. Her hayalin farklı ünlü tarafından anlatıldığı videolarda Mirkelam, Nejat İşler, VJ Seçkin, Emre Altuğ, Çağla Şikel, Geveze, Cenk-Erdem, Ece Sukan, Jason Tahincioğlu, Ahu Yağtu, Fuat, Tan Sağtürk, Şebnem Dönmez, Özlem Tekin, Arda Turan gibi popüler isimler yer alıyor.

Katılımcıların karşılarına çıkacak kampanya katılım formuna geçerli gnçtrkcll kulüp şifresi, cep telefon numarası, ad, soyad, adres ve yaş bilgilerini eksiksik ve doğru bir şekilde girmeleri ve her iki hayal seçeneğinden birini işaretlemiş olmaları gerekiyor. Katılım formunu dolduran ve üç arkadaşına kampanyayı öneren katılımcılar çekilişe katılma hakkına kavuşuyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyenler; katılım koşullarını, hediyeleri ve tüm detayları www.senhayalet.com web sitesinden öğrenebilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.