Nexum Boğaziçi’ne yeni satış ve pazarlama müdürü

1998-2004 yılları arasında BIMSA’da Coca-Cola İçecek, Alcatel, Eczacıbaşı Baxter gibi şirketler için...

17.08.2009 - 11:42 | MediaCat

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında olan Nexum Boğaziçi’nde Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine Cihad Çakmak getirildi.

Nexum Boğaziçi sektördeki ağırlığını ve müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırıyor. Bu kapsamda alanındaki en iyi isimlerle çalışan Nexum Boğaziçi’nin yeni Satış ve Pazarlama Müdürü Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri şirketlerinde yöneticilik yapan Cihad Çakmak oldu.

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Cihad Çakmak, 1998-2004 yılları arasında BIMSA’da Coca-Cola İçecek, Alcatel, Eczacıbaşı Baxter gibi şirketler için yürütülen IT projelerinin satış yöneticiliğini yaptı. 2004-2005 yılları arasında Microsoft Türkiye’de Koç ve Sabancı Şirketler Grubu’ndan sorumlu yönetici olarak görev alan Çakmak 2005-2007 yılları arasında Sun Microsystems’da Genel Sektör Satış Müdürü, 2008-2009 Servus Bilgisayar’da Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.