Nexum Boğaziçi’ye yeni satış ve pazarlama müdürü

Nexum Boğaziçi’nde Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine Egemen Ünal getirildi...

06.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Nexum Boğaziçi’nde Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine Egemen Ünal getirildi. Ulusal ve uluslararası arenada gerçekleştirilen birçok projenin direktörlüğünü  üstelenen Ünal,  Nexum Boğaziçi’nde 2007 yılından beri IT Proje Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2001 yılında mezun olan ardından yüksek lisans eğitimini 2002-2005 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme ve İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine yapan Egemen Ünal, halen Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde İşletme Yönetimi ve Liderlik alanındaki doktorasına devam ediyor. 

1999-2004 yılları arasında T-Systems Türkiye’de IT Müdürlüğü dahil farklı sorumluluklar üstlenen ve 2004-2007 yılları arasında Model Business Solutions’da sektöre özel yenilikçi çözümlerden sorumlu departman yöneticisi olan Egemen Ünal, 2007 yılından beri Nexum Boğaziçi’nde IT proje yöneticiliği görevini sürdürüyordu.

İnterpro’nun “Bilişim 500” araştırmasında da Türkiye’de son 5 yılda en hızlı büyüyen 4. teknoloji şirketi seçilen Nexum Boğaziçi, 2009 yılı araştırma sonuçlarına göre Türkiye’de yazılım ihracatını gerçekleştiren ilk 10 şirket arasında yer alıyor. Nexum Boğaziçi, sunduğu hizmetin kalitesiyle yurtiçinde ve yurtdışında bilinen ve başarılı bir şirket olarak anılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.