New York Festivali’nden Türkiye’ye ödül var

Uluslararası New York Festivali Reklam Ödülleri'nin finali 2-3 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti.

08.05.2012 - 00:00 | MediaCat

MediaCat ve Digital Age’in Türkiye temsilcisi olduğu, dünyanın en büyük pazarlama iletişimi etkinliklerinden biri olan Uluslararası New York Festivali Reklam Ödülleri’nin finali 2-3 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti.

Dünyanın en iyi reklamlarının ödüllendirildiği Uluslararası New York Festivali Reklam Ödülleri bu sene 55. yılını kutladı. Festivalde yaratıcı paneller, ana konuşmacıların konuşmaları, network oluşturma aktiviteleri, seminerler ve 2012 Jüri Basın Toplantısı düzenlendi.

Ödül töreni 3 Mayıs tarihinde New York Halk Kütüphanesi’nde yapıldı. 2012 New York Festivals Uluslararası  Reklamcılık Ödülleri’nde ‘Dünyanın En İyi Fikri’ Ödülü American Express için yaptıkları  ‘Small Business Sunday’ başlıklı çalışmayla Digitas ve Crispin Porter + Bogusky’nin oldu.

Türkiye’den kısa listeye kalma başarısında bulunan üç işten TBWA/ISTANBUL’un Beko için yaptığı "The Recorded Contents" reklamı iki kategoride kısa listeye kalmıştı. Bu reklam Art/Technique/Technology: Print kategorisinde bronz ödül kazandı.

Bütün kategorilerde kazananları öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.