New York Festivali’nin en iyi reklamları Forum’da

Ana teması “Lords of Marketing” olan MediaCat Marketing Forum 2010, 30 Kasım Salı günü kapılarını açıyor...

24.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Ana teması “Lords of Marketing” olan MediaCat Marketing Forum 2010, 30 Kasım Salı günü kapılarını açıyor. Bu yıl sekizincisi gerçekleşecek olan Forum’da reklam ve pazarlama dünyasının dünyadaki ve Türkiye’deki önemli isimleri bir araya gelecek.

Önemli konu başlıklarının olduğu Forum’da, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, ‘New York Festivali Uluslararası Reklam Ödüllerinden Kampanyalar’başlıklı gösterimi takdim edecek. Gösterimde, bu yıl MediaCat ve Digital Age’in iş birliği imzaladığı New York Reklam Festivali’nin 2010’da ödül alan reklamları katılımcılara sunulacak.

MediaCat Marketing Forum’un bu seneki konuşmacıları ise ‘konumlandırma’ kavramının mucidi Al Ries,  ‘How We Decide’ ve ‘Proust was a Neuroscientist’ kitaplarının yazarı Jonah Lehrer, pazarlama stratejisti Laura Ries, WPP’ye bağlı Ogilvy & Mather’ın Hindistan ve Güney Asya Başkanı ve Kreatif Direktörü Piyush Pandey ve M.A.R.K.A Ajans Başkanı Hulusi Derici.

Forum hakkında daha detaylı bilgiye www.mci.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.