Netsis, E-Fatura’ya geçişi destekliyor

Usul ve esasları Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen E-Fatura Uygulaması'na entegrasyon izni alan...

23.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Usul ve esasları Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen E-Fatura Uygulaması’na entegrasyon izni alan Netsis yeni bir ilke imza attı. Kurumlar arasında daha hızlı, az maliyetli ve çevreci biçimde faturalaşmayı sağlayan E-Fatura, Netsis çözümleriyle kesilebiliyor
Kurumsal kaynak planlaması (ERP) yazılımları alanında Türkiye’nin teknoloji öncüsü Netsis, daha hızlı ve düşük maliyetli fatura kesimini mümkün kılan E-Fatura Uygulaması’nda, Gelir İdaresi Başkanlığının entegrasyon onayını aldı.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak Netsis Redcode çözümleri üzerinde oluşturulabilen E-Fatura, aynı zamanda çevreci yönüyle de kazanım sağlıyor. Elektronik belge biçiminde düzenlenen faturaların, taraflar arasında dolaşımını güvenli ve sağlıklı biçimde sağlamak amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığınca oluşturulan E-Fatura Uygulaması, AŞ ve LTD unvanlı mükelleflerce kullanılabiliyor. E-faturalar Netsis gibi entegrasyonu onaylanmış yazılımlar aracılığıyla veya GIB portali aracılığıyla kesilebiliyor. Uygulama harici yollarla gönderilen herhangi bir elektronik belge Vergi Usul Kanunu kapsamında e-fatura olarak kabul edilmiyor. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.