Nestlé’nin yeni Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yüce Kaner Atalay

Atalay Nestlé’deki kariyerine 1997 yılında başlamıştı.

09.10.2012 - 16:41 | MediaCat

Uzun yıllar Nestlé bünyesinde satış ve pazarlama alanında başarılı çalışmalara imza atan, son 7 yıldır Nestlé Kahvaltılık Gevrekler/CPW ( Cereal Partners Worldwide) Ülke Müdürü olarak görev yapan Yüce Kaner Atalay, 1 Ekim 2012 tarihi itibariyle Nestlé Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü görevine atandı.

Nestlé’deki kariyerine 1997 yılında başlayan Atalay, Satış ve Pazarlama Departmanlarında farklı rollerde çalıştı.  2000-2002 yılları arasında Nestlé S.A., İsviçre, Vevey’deki Merkez Ofisi’nde Gıda Stratejik İş Birimi’nde (SBU) Pazarlama Danışmanı olarak görev alan Atalay, sonrasında Türkiye’ye dönerek Mutfak Ürünleri Grup Ürün Müdürlüğü görevini üstlendi.

2005 yılında Kahvaltılık Gevrekler Ülke Müdürü görevine getirilen Yüce Kaner Atalay, ekibi ile birlikte Türkiye’deki kahvaltılık gevrekler iş birimi hacmini büyüttü ve Nestlé’nin bu alandaki pazar liderliğini pekiştirdi.  2011 yılında Bursa Karacabey’de açılan Kahvaltılık Gevrekler fabrikasının yatırım proje aşamasında önemli rol üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.