MediaCat

Nestlé Türkiye’den küresele transfer

Pınar Öney Bilsel, şirketin global merkezine transfer oldu.

Nestlé Türkiye’den küresele transfer

2007 yılında katıldığı Nestlé Türkiye bünyesinde 2016 yılından bu yana Nestlé Türkiye İçecekler İş Birimi Genel Müdürü olarak görev alan Pınar Öney Bilsel, bu ay itibarıyla Nestlé Global Dijital ve Sosyal Medya Hizmetleri Liderliğine atandı. Nestlé’nin İsviçre Vevey’deki global merkezinde çalışacak olan Öney Bilsel, tüm Nestlé markalarına ve pazarlarına değer sağlama vizyonuyla, dünya genelindeki yedi ülkedeki merkezlerden verilen pazarlama, dijital ve sosyal medya alanlarındaki hizmetlerin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına liderlik edecek.

Yiyecek & içecek pazarlama alanında 11 yıllık deneyimin ardından Nestlé Türkiye’ye 2007 yılında iş geliştirme müdürü olarak katılan Öney Bilsel, kariyeri boyunca farklı pozisyonlarda sorumluluklar üstlendi. 2016 başında Nestlé Türkiye İçecekler Genel Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Öney Bilsel, Nescafé Xpress ile Türkiye’de içime hazır soğuk kahve kategorisinin yaratılmasına öncülük etti ve Nescafé 3ü1 Arada’nın iletişim çalışmalarında getirdiği yeni yaklaşımla önemli başarılara imza attı. CMO Society üyelerinden Öney Bilsel, kahvenin doğal yolculuğunun anlatıldığı Çekirdekten Fincana Kahvenin Hikâyesi belgeselinin hazırlanmasında liderlik üstlendi ve aralarında Fark Yaratan Kadınlar 2018’de layık görüldüğü Pazarlama Lideri unvanının yanı sıra birçok ödülün sahibi oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.