Nestlé Türkiye’den hayatı kolaylaştıran konkur

Belirli markalar için dijitalde gerçekleştirilen medya ve reklam konkuru 72 saatte tamamlandı.

02.06.2020 - 14:59 | MediaCat

Nestlé Türkiye yeni iletişim ajansını seçti

Coronavirus salgınından yeni normale geçilen bu dönemde yaşam kalitesini artırmak ve daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmak isteyen Nestlé Türkiye, geçtiğimiz ay belirli markaları için başlattığı medya ve reklam konkurunu 72 saatte tamamladı. Bireylerin ve ailelerin hayatını kolaylaştırmak adına tamamı dijital olarak düzenlenen konkurda, alanında uzman altı farklı ajans projelerini sundu. 40’a yakın fikrin sunulduğu konkurda değerlendirme sürecinin ardından altı fikir üzerinde yoğunlaşıldı.

Nestlé Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Zeynep Sungu, konkur sürecini, “Sıradışı ancak fazlasıyla yaratıcı bir konkur deneyimi yaşadık. Amacımız, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde maksimum verimlilikle ilerleyip, bireylere ve ailelere en doğru ve etkili şekilde ulaşabilmek. Sadece 72 saatte tamamlanan konkur sürecinden hem biz hem de katılan ajanslar çok memnun kaldık. Hızla yol aldığımız bu sürecin oldukça pratik ve öğretici olduğunu gördük. Daha önce Nestlé, global arenada 24 saatte konkur sürecini tamamlayarak öncü bir çalışmaya imza atmıştı. Biz de Nestlé Türkiye olarak bu doğrultuda hareket ederek konkurumuzu 72 saatte içerisinde tamamladık. Salgın sonrasında da benzer yöntemlere devam etmeyi düşünebiliriz” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.