Nestle Türkiye’den İsviçre merkez ofise bir atama

İsmail Bütün, Nestlé’nin İsviçre Vevey’deki merkez ofisine “Kıdemli Proje Müdürü” olarak atandı.

15.06.2011 - 00:00 | MediaCat

İsmail Bütün, Nestlé’nin İsviçre Vevey’deki merkez ofisine “Kıdemli Proje Müdürü” olarak atandı.

On bir yıldır Nestle bünyesinde çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevini sürdüren, en son Ulusal Zincir Mağazalar Kanalı İş Birimi Müdürü sorumluluğunu üstlenen İsmail Bütün, 15 Haziran 2011 tarihi itibariyle Nestle’nin merkez ofisinin yer aldığı İsviçre Vevey’deki İş Mükemmelliği (Business Excellence) Pazarlama ve Satış Departmanı’na, Kıdemli Proje Müdürü olarak atandı.

Nestlé Türkiye’deki kariyerine, Temmuz 2000’de Kahvaltılık Gevrekler Ürün Müdür Yardımcısı olarak başlayan İsmail Bütün, Ocak 2002’de Kahvaltılık Gevrekler Ülke Müdürü olmuştu. Ocak 2005’te Nestlé Orta Asya Bölgesi’nde Pazarlama Direktörü olarak yurtdışında görev alan Bütün, Şubat 2007’de Nestlé Türkiye’ye dönerek, Ulusal Zincir Mağazalar Kanalı İş Birimi Müdürlüğü görevine gelmişti.

Nestlé’deki 11 yıllık kariyerinin ardından tekrar yurtdışında önemli bir göreve terfi eden İsmail Bütün, yeni görevinde, pazarlama ve satış departmanlarıyla birlikte görev, izlenilecek yol ve strateji çerçevesini tanımlayacak; satış birimleri ve seçilen pazarların koordinasyonuyla Nestlé’nin faaliyet gösterdiği ülkelere distributor yönetimi için geçerli stratejiler önerecek. 1996 Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan İsmail Bütün, İngilizce ve Rusça biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.