MediaCat

Nestlé Nesfit “Kontrol sende!” diyor

Nestlé Nesfit ve MEMEDER meme kanserine karşı farkındalık yaratmak için güçlerini bir kez daha birleştirdi.

Nestlé Nesfit “Kontrol sende!” diyor

Nestlé Nesfit ve Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER), meme kanserine karşı farkındalık sağlamak üzere ikinci kez kolları sıvadı. Kampanyanın özünü, satışa sunulan pembe kurdeleye destek paketleriyle MEMEDER’e bağış yapma imkânı oluşturuyor. Pembe kurdeleye destek paketlerinden elde edilecek gelirle Nesfit, MEMEDER’in meme sağlığını bilinçlendirme çalışmalarında, 10 bin kadına erken tanı ve tedavi şansı verecek.

Biz de kampanyanın ne ifade ettiğini taraflarına danıştık:

Necdet Kalkan

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler İş Birimi Genel Müdürü

Nestlé Nesfit "Kontrol sende!" diyorNesfit olarak kadınları güzel düşünmeye, güzel hareket etmeye ve güzel beslenmeye davet ediyor ve bu doğrultuda çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında dünyada sekiz, Türkiye’de ise yıldır yıldır meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için projeler yürütüyoruz.

Nesfit olarak, Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında, geçen yıl işbirliği yaptığımız Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER) ile bu yıl da bilinçlendirme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kadınların kendi kendini düzenli kontrol etmesi ve yılda bir kez doktor kontrolü, meme sağlığı konusunda bilinçlenmeleri adına önemli bir değişim yaratıyor. “Kontrol Sende” diyerek seslendiğimiz kadınlara, kendi kendilerine kontrollerini yapabileceklerini ve erken teşhise imkân tanıyan bu kontrolün ileride ortaya çıkabilecek sorunlar karşısında hayat kurtaracak kadar önemli olduğunu hatırlatmayı amaçlıyoruz.

Bu yıl “Kontrol Sende” kampanyamız için pembe kurdeleye destek paketleri ürettik ve bu paketlerden elde edilecek gelirle tüketiciler adına MEMEDER’e bağış yapıyoruz. Tüketicilerimiz satın alacakları her paketle bir kadının daha meme sağlığı konusunda bilinçlenmesine destek olacaklar. Nesfit olarak Pembe Kurdele’ye destek paketleri ile MEMEDER’in meme sağlığı bilinçlendirme çalışmalarında, 10 bin kadına erken tanı ve tedavi şansı vermenin mutluğu içindeyiz. Kadınlarda meme sağlığı konusunda davranış değişikliği yaratmak amacıyla MEMEDER ile her yıl daha fazla kadına ulaşmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

MEMEDER Kurucu ve Onursal Başkanı

Prof. Dr. Vahit Özmen

Nestlé Nesfit "Kontrol sende!" diyorMEMEDER olarak, kurulduğumuz günden bu yana meme kanseri konusunda farkındalık ve erken teşhis şansı yaratmak için çalışmalar yürütüyor ve kadınların meme kanserine karşı mücadelesine destek veriyoruz. Bu yıl 10’uncu yılını kutlayan ve “Kamuya Yararlı Dernek Statüsü” kazanan MEMEDER’in bugüne kadar yüzlerce kadına erken teşhis meme kanseri tanısıyla sağ kalım şansının artırılmasında önemli bir katkısı olduğunu belirtmek isteriz.

Kadınların kendi kendini muayene etmesi, meme kanserini erken teşhis etmede büyük önem taşıyor. Basit üç hareketle kendinizi kontrol etmek, ileride ortaya çıkabilecek sorunlar karşısında hayat kurtaracak kadar önemli. MEMEDER’in sürekli sponsorlarından biri olan Nesfit de, kadınların dikkatini bu konuya çekmek amacıyla yaptıkları kampanyalarla bize büyük destek veriyor.

Bu yıl Kontrol Sende kampanyası sayesinde MEMEDER on binlerce kadına daha ulaşarak onların meme kanseri konusunda bilgi düzeylerini ve farkındalıklarını artıracak, erken tanılarını sağlayacak, daha sağlıklı ve daha uzun süre yaşamalarına katkıda bulunacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.