Nesteren Davutoğlu Konya’da konuşacak

Konya Reklamcıları Derneğinin Konya firmalarını ve reklamcılarını geliştirmek için yaptığı organizasyonlara bir yenisi daha ekleniyor.

24.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Konya Reklamcıları Derneğinin Konya firmalarını ve reklamcılarını geliştirmek için yaptığı organizasyonlara bir yenisi daha ekleniyor. 27 Mayıs Cuma günü Konya’nın markaları ve reklamcıları Lowe Ajans Başkanı Nesteren Davutoğlu ile bir araya geliyor.

Anadolu’nun reklam merkezi olma hedefiyle hareket eden Konya Reklamcılar Derneği Mayıs ayı sonunda reklamcılığın önemli ismi Nesteren Davutoğlu’nu ve yönetmen Yusuf Kurçenli’yi Konya’da ağırlıyor. 27-28 ve 29 Mayıs tarihlerinde Konya’da olacak Nesteren Davutoğlu ve Yusuf Kurçenli önce Konyalı markalar ve reklamcılarla bir araya gelecek. Sonrasında da Konya’nın tarihi ve kültürel yerlerini gezecek.

Cuma günü yapılacak olan “Markaları ve Reklamcıları Bekleyen Yeni Bir Dünya” başlıklı organizasyonda Nesteren Davutoğlu tarafından son yıllarda kabına sığamayarak büyüyen Konyalı sanayiciler ve reklamcılara markalaşma hakkında yeni gelişmeler aktarılacak. 27 Mayıs Cuma günü saat 17.00’de Dedeman Otel’de yapılacak etkinliğin açılış konuşmasını Konya Reklamcılar Derneği Başkanı Doç.Dr.Hüseyin Altunbaş yapacak.

Konya Reklamcılar Derneğinin organize ettiği bu büyük etkinliğe geleceğin genç reklamcılarını bir araya toplayan S.Ü.Reklam Topluluğu üyeleri de destek oluyor. Konya açıkhava reklam mecrasının sahibi Wall ve RoRo Tanıtım, Konya Life Dergisi, Adese Alışveriş Merkezleri, Erka Prodüksiyon, PRA Reklam Ajansı ve Plato Reklam ajanslarının sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlik Konya’da yapılmış en büyük reklam etkinliği olacak.

Konya’nın reklam merkezi olma potansiyelini ispatlamak adına bu etkinliğin yapıldığını ifade eden Konya Reklamcılar Derneği Başkanı Doç.Dr.Hüseyin Altunbaş , "Konya olarak marka ve reklam sektöründe bir çok şehre göre çok ilerdeyiz. Bunu daha ileri götürmek için el birliği ile çalışıyoruz. Markalarımızın ve reklamcılarımızın en son gelişmeleri, işin profesyonellerinden alması bizi daha çok geliştirecektir. Konya eskiye göre büyük gelişmeler göstermiştir. Reklamcılar olarak bu gelişimi markalarımızla daha yukarılara taşımak için bu etkinliği yapıyoruz, herkesi 27 Mayıs Cuma günü Dedeman Otel’e bekliyoruz" dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.