Nesquik’ten 10 yıl sonra kampanya

Nesquik, 10 yıl aradan sonra içeriği değişen toz içeceklerinin promosyonu için 5 milyon poundluk kampanya...

20.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Nesquik, 10 yıl aradan sonra içeriği değişen toz içeceklerinin promosyonu için 5 milyon poundluk kampanya ile televizyonlara geri dönüyor. Nestle’nin sahip olduğu toz içecek markası Nesquik televizyon ve online reklamlarında, içeriği yenilenen ve geliştirilen ürünlerindeki değişikliklere vurgu yapacak. Markanın simgesi olan tavşan “Quicky” her zamanki gibi reklamların da yüzü olacak.

Nesquik’in marka müdürü, Egle Augustinaviciute; yeni kampanyalarıyla, hedef kitlelerine Nesquik’in çocuklara, hayal ederek ve öğrenerek büyümeyi teşvik eden, eğlenceli aile markası olduğunu hatırlatmayı amaçladıklarını belirtti. Augustinaviciute, Nesquik’in yeni kampanyalarında ayrıca vitamin kaynağı olduğunu ve sütü çocuklar için cazip bir içecek haline getirdiğinin vurgulanacağını da sözlerine ekledi.

Kampanya, markanın yenilenmiş micrositesi “Nesquik.co.uk” ve AOL tarafından desteklenen yeni site “Imagination Station” ile güçlü bütünleşik dijital çalışmalarla da desteklenecek
“İmagination Sataiton” adlı site, ailelere çocuklarıyla birlikte hoş vakit geçirebilecekleri heyecan verici oyun fikirleri ve etkinliklere ücretsiz katılım imkanı sağlayacak. Aileler için online bir kaynak görevi görecek olan yeni micro site ziyaretçilerine genel beslenme bilgileri ve tariflerin yanı sıra ürünler ile ilgili bilgiler sunacak.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.