MediaCat

Neotech, HTC’nin distributörü oldu

Index Grup şirketlerinden Neotech HTC’nin akıllı telefonları ve tablet bilgisayarları dağıtımını yapmaya başlıyor.

Neotech, HTC’nin distributörü oldu

Index Grup şirketlerinden Neotech HTC’nin akıllı telefonları ve tablet bilgisayarları dağıtımını yapmaya başlıyor.

Neotech, mobil teknoloji dünyasının devlerinden HTC firmasıyla distribütörlük anlaşması imzaladı. Mobil sektör içerisinde hızla büyüyerek yenilikçi bakışı ile rakiplerine fark atan şirketlerden biri olan HTC, multimedya kaynaklarının kullanımı ve kablosuz bağlantı olanaklarını mümkün kılan geniş portföyü ile Index Grup şirketi Neotech aracılığıyla tüm Türkiye’ye dağıtılacak.

Neotech’in Genel Müdürü Erol Çetin misyonlarının geleneksel dağıtım kanallarından alternatif ağlara kadar oldukça geniş bir alana yayılarak tüketiciye ulaşmak olduğunun altını çiziyor. Erol Çetin, “Neotech olarak, doğrudan tüketiciye yönelik üretimi yapılan tüm elektronik eşyalar ve teknolojik iletişim cihazlarının dağıtımı konusunda akla gelen ilk platform” olmayı amaçladıklarını belirterek şirket vizyonlarını tanımlıyor. Homend, Sony, Panasonic, Canon, Nec, LG ve Toshiba’nın Türkiye’deki dağıtım firması olan Neotech, teknolojiyi yakından takip eden öncü markaları ürün yelpazesine ekleyerek satış ve dağıtım kanallarındaki lider kimliğini koruma hedefini gelecek planları arasında gösteriyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.