Nefesin nefesim Türkiye

Garanti BBVA ve Ceza, #NefesinNefesimTürkiye için bir arada.

21.04.2020 - 16:30 | Sencer Uçar

Nefesin nefesim Türkiye

Coronavirus salgınıyla birlikte hayatımızdaki birçok pratik kalıcı ya da geçici şekilde değişmiş durumda. Yeni hayatlarımıza uyum sağlamaya gayret ederken, bir yandan da enformasyon bombardımanıyla kuşatılmış durumdayız. Gündemden sıyrılıp bir parça olsun nefes alabilmek ise herkesin arzusu. Bazıları içinse, en somut anlamıyla nefes almak, bugünlerde hayatta kalabilmenin ve hep birlikte mücadele ettiğimiz coronavirus’ü yenmenin tek yolu.

Salgınla mücadele kapsamında hastanelerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 10 milyon TL’lik bir fon ayırmasının yanı sıra son olarak Sağlık Bakanlığına 30 milyon TL tutarında solunum cihazının tedarikini sağlayarak destek olan Garanti BBVA, #NefesinNefesimTürkiye kampanyasında hepimizin, ama bazılarımızın daha çok ihtiyaç duyduğu nefesi odağına alıyor.

Ceza‘nın sesini bağışlayarak hayat bulan yeni filminde “Hepimizin biraz nefes almaya ihtiyacı var. Bazılarımızın daha çok” diyen marka, filme son noktayı da “Nefesimiz yettiğince, nefesin nefesim Türkiye” diyerek koyuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.