MediaCat

NBA Finalleri’nde canlı yayın rekoru

Dünya genelinde 278 milyonluk rekor taraftar kitlesinin ise finalleri, sosyal medyadan takip etmesi bekleniyor.

NBA Finalleri’nde canlı yayın rekoru

2012 NBA Finalleri, 215 ülke ve bölgedeki taraftarlarına 47 ayrı dilde televizyon, bilgisayar, mobil telefon ve tabletler aracılığıyla ulaşarak, daha önce görülmemiş bir canlı yayın performansına imza atmaya hazırlanıyor. Dünya genelinde 278 milyonluk rekor taraftar kitlesinin ise finalleri, sosyal medyadan takip etmesi bekleniyor.

34 ülkeden 277’i aşkın medya üyesi, Oklahoma City ve Miami arasında gidip gelecek. Finaller ilk defa 14 ayrı yayın ortağı tarafından yayınlanacak.

NBA.TV (www.NBA.tv) aracılığıyla ise A.B.D., Kanada ve Çin dışındaki taraftarlar tüm final maçlarına canlı olarak erişebilecek; kişisel bilgisayarlarından, mobil telefonlarından ve tabletlerinden maçların önemli anlarını tüm detaylarıyla görebilecek ve istatistikleri interaktif olarak takip edebilecekler.  

‘NBA Maç Bulucu’ Facebook uygulaması, 140 ülkedeki taraftarların bulunduğu yeri tespit ederek ve taraftarları onların bulunduğu yerde maçların nerede ve ne zaman yayınlanacağı konusunda bilgilendirerek tüm taraftarların finallere erişimini sağlayacak.

NBA’in İtalya, Filipinler, Brezilya, Afrika ve Hindistan gibi bölgelerde yerel dillerde özelleştirilmiş içerik sunan 11 uluslararası Facebook sayfası ve 14 uluslararası NBA.com sitesi bulunuyor.

Finallerde dört uluslararası oyuncu oynayacak: Oklahoma City’den Serge Ibaka (Kongo) ve Thabo Sefolosha (İsviçre); Miami Heats’ten Ronny Turiaf (Fransa) ve Joel Anthony (Kanada). 

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.