Nassim Nicholas Taleb İstanbul’a geliyor

Garanti Masters Özel Bankacılık, bankacılık ve emlak krizini öngören risk gurusu ve son dönemlerin...

04.06.2008 - 11:58 | MediaCat

Garanti Masters Özel Bankacılık, bankacılık ve emlak krizini öngören risk gurusu ve son dönemlerin aranan konuşmacısı Nassim Nicholas Taleb’i, 16 Haziran’da İstanbul’da ağırlayacak.

Konferansta katılımcılar, Taleb’in birçok disiplinle beslediği zengin bakış açısıyla, beklenmeyen olayların risk yönetimindeki önemi ve etkisi üzerine yorumlarını dinleme fırsatı bulacak.

Taleb’in büyük ilgi gören, The New York Times ve Amazon’da 2007 yılının en çok satan kitabı olan
“The Black Swan: The Impact of the Highly Improbable”, imkansız gibi görünen olayların kitleler üzerinde yarattığı etkiyi inceliyor.

Nassim Nicholas Taleb, Morgan Stanley ve NASA gibi önemli kuruluşların yöneticilerine risk yönetimi üzerine seminerler veriyor.

Taleb son olarak, yatırım mesleğine yüksek profesyonellik, etik ve mükemmelik standartlarını kazandırmak amacıyla, 129 ülkede faaliyet gösteren CFA Enstitüsü’nün (Chartered Financial Analysts Institute / Yetkili Mali Analistler Enstitüsü) Mayıs ayında yapılan yıllık toplantısında baş konuşmacı olarak yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.