MediaCat

Narenciye Grubu’nun Muhteşem Yüzyıl filmi yayına girdi

Reklam filmi çekimlerinin bir yıl ardından yayınlanmaya başladı.

Narenciye Grubu’nun Muhteşem Yüzyıl filmi yayına girdi

Narenciye Tanıtım Grubu tarafından hazırlanan ‘Muhteşem Yüzyıl’ temalı reklam filmi yaklaşık bir yıl önce tamamlanmış fakat Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın filmin çekildiği dönemde diziye yönelttiği eleştiriler nedeniyle Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan filmin yayınlanmasını engellemişti.

Grubun medya planlama ve satın alma faaliyetlerini yürüten Moremedia-Puck Communication konsorsiyumu tarafından yapılan duyuruda filmin geçtiğimiz günlerde 6 farklı uluslararası pazarda yayınlanmaya başladığı belirtildi.

Konsorsiyumun duyurusunda reklam filminin Muhteşem Yüzyıl’ın ilgiyle karşılandığı Rusya, Ukrayna, Polonya, Romanya, Irak ve Ortadoğu pazarlarını kapsayan bölgelerde Kasım ortasında yayına girdiği ve Aralık ortasına kadar yayınlanmaya devam edileceği ifade ediliyor. Duyuruda ayrıca, Ortadoğu’da MBC, Rusya’da STS gibi en yüksek izlenme oranlarına sahip olan televizyon kanallarında yayına giren kampanya için 30 ve 15 saniye olmak üzere 2 televizyon reklamının hazırlandığı ve her ülkenin kendi dilinde kopyalar üretildiği dile getiriliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.