MediaCat

Nabucco iletişim danışmanını seçti!

Türkiye’den AB ülkelerine doğal gaz taşımak amacıyla hayata geçirilen proje, Nabucco Gas Pipeline International GmbH…

Nabucco iletişim danışmanını seçti!

Türkiye’den AB ülkelerine doğal gaz taşımak amacıyla hayata geçirilen proje, Nabucco Gas Pipeline International GmbH, Türkiye dahil Avrupa çapındaki iletişim açlışmaların yürütecek ajansı belirledi. Uluslararası alanda halka ilişkiler, kamu ilişkileri, yatırımcı ilişkileri ve etkinlik danışmanlığı hizmetleri veren Grayling, Nabucco Gas Pipeline International GmbH tarafından şirketin Türkiye dahil Avrupa genelindeki tüm halkla ilişkiler ve kamu ilişkileri faaliyetlerini yürütmek üzere görevlendirildiğini açıkladı.

Yapılan açıklamada, Grayling’in, Nabucco’ya boru hattının geliştirilmesi aşamasında destek vererek, uluslararası ve yerel medya ilişkileri, kamu ilişkileri ve halkla ilişkiler faaliyetlerinden sorumlu olacağı ve üçönlü bir konkurun ardından kazanılan ve altı haneli rakamlarla imzalanan bu sözleşmenin Londra, Brüksel ve Nabucco iletim ülkeleri (Avusturya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Türkiye) ve Azerbaycan’daki faaliyetleri kapsadığı bildirildi. Nabucco Gas Pipeline GmbH’nin İletişim ve Kamu İlişkileri Bölümü Başkanı Christian Dolezal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Alanlarında lider uluslararası ajanslarla görüştüğümüz altı aylık bir konkur süreci sonucunda Grayling ile çalışma kararı aldık. Grayling’i tercih ettik, çünkü sahip oldukları merkezi koordinasyona dayalı yapıları sayesinde bize tüm iletişim ihtiyaçlarımızı kapsayacak son derece verimli bir hizmet vereceklerini hissettik. Grayling ekibi bizi bu sektör ve bölgeyle  ilgili güçlü bir deneyime ve sağlam bir uzman kadrosuna sahip oldukları yönünde ikna etti. Çalışmalarımızı onlarla beraber sürdürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.