n11.com’un yeni reklam yüzü Tolga Çevik

Marka yeni dönem iletişim çalışmalarında Tolga Çevik ile işbirliği yapacak.

27.10.2020 - 11:27 | MediaCat

n11.com'un yeni reklam yüzü Tolga Çevik

Alışveriş platformu n11.com, yeni dönem iletişim çalışmaları için Tolga Çevik ile el sıkıştı.

Duyurusu n11.com’un ofisinde n11.com CEO’su Won Yong Jo, Girişim Lideri İzi Adato ve Tolga Çevik’in katılımlarıyla gerçekleştirilen işbirliğinin ilk meyvesi olan teaser ekranlardaki yerini bugün alacak ve devam filmleri ise 11.11’e kadar sürecek. Çevik, kampanyada Zeki adında bir aile babasını canlandıracak.

n11.com Girişim Lideri İzi Adato, Tolga Çevik, n11.com CEO’su Won Yong Jo

n11.com Girişim Lideri İzi Adato, gerçekleştirilen toplantıda yeni iletişim dönemini değerlendirirken, Tolga Çevik işbirliğine yönelik görüşlerini paylaştı. Adato, “Geride bıraktığımız yedi yılda müşterilerimize yeni bir alışveriş deneyimi sunmak ve KOBİ’lerimizi desteklemek için sektörde pek çok yeniliğe öncülük ettik. Bundan sonraki projelerimizin iletişim çalışmalarında tüketici ve iş ortaklarımızla aramızdaki bağı kuvvetlendireceğine inandığımız değerli oyuncu Tolga Çevik’le uzun soluklu bir işbirliğine imza attık. Tolga Çevik’in eğlenceli baba rolünü üstlendiği reklam serimiz ‘11.11 İndirim Şov’ ile başlayıp yepyeni projelerin iletişimiyle devam edecek” dedi.

Tolga Çevik ise markayla başladığı yeni yolculuğu, “n11.com, pandemiyle birlikte evdeki herkese hitap eden bir platform haline geldi. Örneğin bizim evde pandemi öncesinde elektronik alışverişi eşim yapıyordu. Bu süreçte benim dijital dünyaya girişim de 10 yıl öne çekildi. Pandemiyle birlikte e-ticarete hızlı bir başlangıç yaptım. Arkasından n11.com ile dostluğumuz başladı. Şu an e-ticaretin her aşamasını bilen biri haline geldim. Yeni reklam kampanyasında tatlı bir baba, güzel bir aile hayatımıza girecek. Hatta Zeki’nin, ‘keşke bu adam bizim evde olsa’ denilecek bir karakter olacağına inanıyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.