N’PR İletişim portföyüne yeni müşteriler ekledi

1992 yılından beri İstanbul ve Ankara ofislerinde müşterilerine İletişim Yönetimi Danışmanlığı alanında uzun soluklu çözüm ortaklığı sunan N’PR İletişim, portföyüne iki yeni müşteri ekledi

07.08.2007 - 10:13 | MediaCat

1992 yılından beri İstanbul ve Ankara ofislerinde müşterilerine İletişim Yönetimi Danışmanlığı alanında uzun soluklu çözüm ortaklığı sunan, “Gelecek Yönetimi İçin İletişim Yönetimi”nin sürekliliğine inanan N’PR İletişim, EROĞLU GAYRİMENKUL ve WATERBOX İÇME SUYU TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’yi portföyüne kattı.

Colin’s ve Loft markaları ile tekstilde büyük başarılara imza atan Eroğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren EROĞLU GAYRİMENKUL, Temmuz ayı itibari ile N’PR İletişim ile çalışmaya başladı. N’PR İletişim, çok sayıda iddialı proje ile tekstildeki başarısını inşaat ve gayrimenkul sektöründe de sürdürerek piyasanın lider oyuncularından biri olmayı hedefleyen Eroğlu İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’ye medya ilişkileri ve etkinlik yönetimi alanlarında danışmanlık hizmeti verecek.

N’PR İletişim ayrıca WATERBOX İçme Suyu Teknolojileri A.Ş’ye de N’PR’nin KOBİ’lere yönelik özel iletişim paketi KOMARKİP (Kobi Marka İletişim Paketi) kapsamında hizmet vermeye başladı. WATERBOX, “reverse osmosis’’ (Ters Ozmoz) teknolojisi ile musluk suyundan ideal içme suyu üreterek, içme suyu ihtiyacına evlerde ve kurumsal alanlarda kalıcı, ekonomik ve sağlıklı çözümler sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.