Mynet Web School’da 2. dönem başlıyor

Türkiye’de hızla büyüyen internet reklâmcılığının okulu yeni döneme başlıyor. Mynet Web School’da sektördeki yeni kavramlar

14.02.2008 - 11:31 | MediaCat

Türkiye’de hızla büyüyen internet reklâmcılığının okulu yeni döneme başlıyor. Mynet Web School’da sektördeki yeni kavramlar anlatılırken, bu alana ilgi duyanların da geniş bilgiye ulaşmaları sağlanıyor

Mynet, 150 milyon dolara ulaştığı düşünülen interaktif reklâmcılığın gelişmesi ve profesyonelleşmesi için başlattığı Web School projesini sürdürüyor. 2. dönemi 26 Mart’ta başlayacak olan Webschool’da ‘İnternette Medya Stratejileri’, ‘İnternetin Vazgeçilmezleri’, ‘E-PR ve CRM’ gibi konularda uzmanlar eğitim verecekler.

Mynet, Web School projesi ile sektör profesyonellerini yetiştirmeyi amaçlıyor.

Mynet’ten yapılan açıklamada, Webschool’da internette iletişim ile ilgili çok kapsamlı ve donanımlı bilgiye kavuşacak olan sektör profesyonellerinin pazarın gelişmesine olumlu katkı yapacağı vurgulandı. Açıklamada ayrıca, reklâm verenin bu alanı aktif biçimde kullanmasının sektörün büyüme hızını artıracağı öngörüsüne de yer verildi.

Yılda birden fazla gerçekleştirilecek olan eğitimler 20–25 kişilik gruplara veriliyor. Sektörün deneyimli profesyonelleri tarafından verilen eğitimlere katılanlar kurs sonunda sertifika da alıyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.