Müzik zevkine göre tatil önerisi

Spotify ile işbirliği yapan easyJet, yeni tatil rotalarını müzikle belirleme hedefinde.

10.08.2022 - 10:43 | Sencer Uçar

Müzik zevkine göre tatil önerisi

Müzik tercihlerinin kişiler hakkında çok şey söyleyebileceğinden hareket eden havayolu markası easyJet, yeni tatil önerileri için kullanıcıların dinleme alışkanlıklarını kullanıyor.

easyJet ve Spotify işbirliğiyle ortaya çıkan Listen & Book kampanyasında dileyenler,  kampanya için oluşturulan mikro siteyle Spotify hesaplarını eşleştirebiliyor ve dinleme alışkanlıklarına göre Easyjet’in uçuş noktaları arasından öneriler alıyor.

Kampanyanın müşterilerin Avrupa’daki yeni destinasyonları keşfetmelerine yardımcı olacağını söyleyen easyJet Müşteri ve Pazarlama Direktörü Richard Sherwood, işbirliğinin, müşterileri sevdikleri insanlarla, yeni kültürlerle ve eşsiz deneyimlerle buluşturmayı hedefleyen Nexgen Easyjet marka stratejileriyle de mükemmel uyumlu olduğunu belirtiyor.

Spotify Global Kreatif Direktörü Richard Frankel ise işbirliğinin ses yayıncılığının ufkunu gösterdiğini ifade ederek, “Listen & Book, markaların, müşterilerinin zihnine nasıl erişebileceğinin ve onlarla inovatif ve faydalı yollarla nasıl etkileşime girebileceğinin kusursuz bir örneği” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: easyJet
  • Reklam Ajansı: VCCP
Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.