Mutluluk Avantajı

Shawn Achor

“Elimdeki işi zamanında bitirebilecek miyim? Eğer bitmezse ne olur? Teslim tarihi yaklaşıp üzerimizdeki baskı arttıkça yemeklerimizi bilgisayarın başında yemeye, daha geç saatlere kadar çalışmaya, hafta sonlarında işe gelmeye başlarız. Bu ise iş arkadaşlarımızla sohbet etmemek, hatta müşterilerle zorunlu olmayan görüşmeleri yapmamak anlamına gelir. E-posta mesajlarımız bile daha kaba ve mesafeli hale gelmeye başlar. Arkadaşlarımız ve ailemiz için zaman ayırmayı düşünmeyiz bile, çünkü bu kişiler kriz dönemlerinde ilk göz ardı edilenlerdir” diye anlatıyor yazar Shawn Achor, mutluluk avantajına yatırım yapmayan profesyonellerin hazin sonunu.

Eğer her darboğazda biraz daha sıkışmak yerine gevşemek, hep acele etmenin doğruyu getirmediğini anlayabilmek ve hayatta, mutluluğunuza yatırım yapıp avantajını kullanabilmeyi öğrenmek istiyorsanız, buradaki öneriler ve ipuçları size yol gösterecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.