MediaCat

Mutfaktaki yaratıcılık gökyüzünde

KitchenAid yeni açıkhava kampanyasında yaratıcılığı Toronto’nun simgesi CN Kulesi’yle birlikte gökyüzüne taşıyor.

Mutfaktaki yaratıcılık gökyüzünde

Whirlpool Corporation’a ait büyük ve küçük ev aletleri markası KitchenAid, Toronto’daki hedef kitlesine her zevke hitap eden ürünlere sahip olduğunu göstermek için bir açıkhava kampanyası hazırladı.

553 metre uzunluğuyla dünyanın en yüksek ikinci kulesi unvanına sahip olan, Toronto şehrinin simgesi CN Kulesi’nin yakınına bir dijital billboard yerleştiren markanın, billboard’da sergilediği stand mikserinin rengini kulenin değişen renkleriyle eşzamanlı olarak değiştirdiği reklam kampanyası Zulu Alpha Kilo imzası taşıyor.

KitchenAid

“KitchenAid, mutfakta yaratıcılığın önündeki sınırları kaldırmaya odaklanmış bir marka” diyor KitchenAid Marka Müdürü Jacqueline Probert: “Bu billboard ile Torontolulara stand mikserlerini kendi tarzlarına göre nasıl kişiselleştirebileceklerini eğlenceli bir şekilde göstermek istedik.”

“Kullandığımız teknolojinin ardında basit bir fikir var” diyen Zulu Alpha Kilo Kreatif Direktörü Ian Simpson ise kampanyanın fikrini şu cümleyle özetliyor: “Yalnızca mikserin görüntüsünü kullanarak, KitchenAid’i bir tasarım ikonu haline getiren sihrin aynısını yakalamayı başardık.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.