Murat Ermert Yapı Kredi’de

Yapı Kredi’nin 'Kurumsal Kimlik ve İletişim Yönetimi'nden sorumlu genel müdür yardımcılığı...

17.07.2008 - 13:32 | MediaCat

Yapı Kredi’nin ‘Kurumsal Kimlik ve İletişim Yönetimi’nden sorumlu genel müdür yardımcılığı görevine Murat Ermert atandı.

Murat Ermert, Yapı Kredi ve iştiraklerinin pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, marka yönetimi, sponsorluklar ve pazarlama araştırmalarından sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezunu olan Ermert çalışma hayatına 1987 yılında başladı. Leo Burnett’te müşteri temsilcisi, Yapı Kredi’de Reklam Birim Müdürü, Doğan Medya Grubu’nda Medya Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. 1996 – 2000 yıllarında Demirbank’ta Reklam ve Halkla İlişkiler Koordinatörü olarak görev yaptı.

2000 yılında katıldığı Dışbank Finansal Hizmetler Grubu’nda Kurumsal İletişim’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Bankanın Fortis’e satışından sonra, mevcut görevinin yanı sıra, Fortis’in Brüksel’deki merkezinde ‘Global Pazarlama ve İletişim Yönetimi’nde de görev aldı.

Pazarlama ve iletişim alanında yayınlanmış pek çok çeviri ve makalesi olan Ermert, üniversite öğretim görevlisi olarak da çalışmalarını sürdürmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.