MediaCat

Muhtar Kent IPRA Başkanlık Ödülü’nün sahibi oldu

Kent, ödülünü İstanbul’da düzenlenen törenle aldı.

Muhtar Kent IPRA Başkanlık Ödülü’nün sahibi oldu

2020’ye kadar gerçekleştirilmek üzere kadın, su ve sağlıklı yaşam (3W – women, water, well-being) alanlarında sürdürülebilirlik hedefleri koyarak özel sektöre öncülük eden The Coca-Cola Company‘nin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muhtar Kent‘e verilen IPRA Başkanlık Ödülü törenine, The Coca-Cola Company ve Coca-Cola İçecek yetkililerinin yanı sıra, Anadolu Grubu Başkanı Tuncay Özilhan, ABD İstanbul Başkonsolosu Charles F. Hunter, KAGİDER Başkanı Sanem Oktar, Özgörkey Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özgörkey, Coca-Cola İçecek AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Armağan Özgörkey ile Ayvalıklı işadamları Sezai ve Salih Madra katıldı.

Başkanlık ödülünü Kent’e veren IPRA 2014 Dünya Başkanı Dr. Zehra Güngör, Coca-Cola’nın 2020 yılına kadar dünyada 5 milyon kadının iş gücüne katılması doğrultusunda yaptığı çalışmalar, kullanılan suyun tamamının doğaya geri verilmesi gibi çevre odaklı hedefleri ve insanın insanca yaşaması için mutlu olması konusunda gösterdikleri duyarlılık nedeniyle bu ödülü kendilerine takdim ettiğini belirtti.

IPRA 2014 Dünya Başkanı Dr. Güngör, “IPRA gibi uluslararası bir meslek örgütünün 60’ıncı yılında bu ödülü Sayın Muhtar Kent’e vermekten büyük onur duyuyorum. Kendisinin ve The Coca-Cola Company’nin 3W ile verdiği sürdürülebilirlik sözü ve çalışmalarından dolayı kutluyorum. Bu çalışma 60’ıncı kuruluş yılını kutladığımız IPRA’nın tarihinde de böylece yer almış olacak” dedi.

The Coca Cola Company Başkanı ve CEO’su Muhtar Kent ise “Coca-Cola şirketini onurlandırdığınız için teşekkürlerimi sunuyor ve bu ödülü Coca-Cola’da her gün iyimserlik ve mutluluk anlarına esin kaynağı olmak, bir değer ve fark yaratmak amacıyla hiç durmadan çalışan 700 bin iş arkadaşım adına alıyorum” şeklinde konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.