Mudo Ariston ile beyaz eşyaya girdi

Hotpoint- Ariston'un ünlü tasarımcı Makio Hasuike imzası taşıyan yeni beyaz eşya serisi Black Line...

17.08.2009 - 16:14 | MediaCat

Hotpoint- Ariston’un ünlü tasarımcı Makio Hasuike imzası taşıyan yeni beyaz eşya serisi Black Line, bayilerden önce giyim ve dekorasyon markası olan Mudo Mağazaları’nda 1 ayı aşkın süre ile teşhir edilecek.

Anlaşma kapsamında, ürünler 12 ildeki 26 Mudo mağazasında sergilenecek. Hotpoint-Ariston markası ilk kez siyah renkteki beyaz eşya ürünlerini teşhir ederken, Mudo Concept de ilk kez beyaz eşya ürünlerini mağazalarında sergilemiş olacak. Indesit Company Pazarlama Müdürü Elif Tercan ve Mudo Mağazacılık Genel Müdür yardımcısı Abdulkadir Yalçuva’nın Antalya Mudo Concept mağazasında birlikte yaptığı açıklamada, işbirliğinin 20 Ağustos- 25 Eylül tarihleri arasında geçerli olacağı kaydedildi. Henüz bayilere bile verilmeyen bu seriyi dekorasyon unsurlarının tam ortasında teşhir ederek müşteriyi de şaşırtmayı amaçladıklarını söyleyen Elif Tercan, “Biz bu seriyi beyaz eşya olarak değil bir tasarım objesi olarak gördüğümüz için bu işbirliğini gerekli gördük” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.