MTV Türkiye’den dj adaylarına müjde!

Tüm dünya TV izleyicisinin üçte birinin izlediği, 380 milyonu aşkın evde müzikseverleri ekran başına toplayan MTV artık Türkiye’de.

18.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Tüm dünya TV izleyicisinin üçte birinin izlediği, 380 milyonu aşkın evde müzikseverleri ekran başına toplayan MTV artık Türkiye’de. Bir süre sonra MTV Türkiye adıyla yayın hayatına başlayacak geçlik ve müzik kanalı, Doritos ’un sponsorluğundaki seçmelerle ekranlarında yer alacak VJ’lerini arıyor. Seçmelerde VJ adayları www.tamyeritamzamani.com sitesinden ilk başvurularını yaptıktan sonra elemelere geçildi. Türkiye’nin 45 ilinden binlerce gencin katıldığı seçmelerde VJ adayları “MTV Türkiye –Doritos TYTZ VJ SEARCH “ galibi olabilmek için deneme çekimlerinde kamera karşısına geçtiler. Yarışma sonucunda MTV VJ’i seçilecek iki şanslı kişi dünya çapında tanınma fırsatını yakalayacak.

Katılımcıların, müzik bilgilerinin, kamera önündeki doğallıklarının ve sunuculuk yeteneklerinin değerlendirildiği seçmelerin ilk aşamasında, belirlenen 150 adaydan sadece 30’u ikinci etap elemelere katılmaya hak kazandı. İlk elemeleri geçen adaylar, şu andan itibaren MTV sayesinde tüm dünya tarafından tanınmış ve uluslararası üne kavuşmuş Jessica Simpson, Ashton Kutcher, Johnny Knoxville ve daha birçok yıldız gibi yükselme şansını yakaladılar. Öyle ki MTV Türkiye Doritos TYTZ Vj Search sonucunda kazanan yarışmacılar, MTV’nin desteğiyle ilerleyen diğer büyük isimler gibi dünyanın en büyük ödül törenlerinde sahneye çıkabilme ve uluslararası başarılara imza atabilme fırsatını kucaklamış olacaklar. Sonuca ulaşmadan önce gerçekleşecek olan ön eleme etapları, yüksek tempolu, eğlenceli ve sürpriz aktivitelerin bulunduğu bölümlerle süslenecek.

Daha sonra MTV Türkiye’nin yayına girmesiyle birlikte VJ seçmelerinden görüntüler mini bir dizi halinde yayınlanacak. Kazanan VJ’lere www.tamyeritamzamani.com ’dan oy vermiş olan üç çift MTV’nin Avrupa’daki muhteşem organizasyonlarından birine katılmaya hak kazanırken, 200 TYTZ üyesi ise MTV Türkiye’nin dev lansman partisine katılabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.