mtv.com.tr’den bir ilk daha

Müzik dünyasında olan her türlü gelişmeyi, haberi ve videoları, mtv.com.tr kullanıcılarına...

17.07.2008 - 10:13 | MediaCat

mtv.com.tr, şimdi de internet kullanıcılarına yüksek ses ve görüntü kalitesiyle sürekli güncellenen bir kütüphane sunuyor.

İstenilen video, istenildiği zaman izlenebildiği gibi, yüksek ses ve görüntü kalitesi bakımından şu an Türkiye’de var olmayan bir kalitede hizmet vermektedir. Her şarkının ses kalitesi tek tek ayarlandığı gibi, mtv.com.tr sitesinde bulunan bu “Music Play” bölümünde en yeni klipler, en hızlı şekilde internet kullanıcısı ile buluşuyor. Şarkı indirmeye ve beklemeye gerek kalmadan kullanıcı binlerce klip arasından en beğendiklerini seçerek kendi playlistini oluşturabiliyor. Ayrıca; internet üzerinden online olarak profesyonel içerik hizmeti veriyor olmanın farklılığını, mtv.com.tr sitesine girdiğinizde çok daha iyi anlıyorsunuz. mtv.com.tr’ de video izlerken, izlediğiniz sanatçının biyografisini okuyabilinir, o sanatçı ile ilgili programlara ulaşabilir ve röportajlarını seyredebilirsiniz.

Müzik dünyasında olan her türlü gelişmeyi, haberi ve videoları, mtv.com.tr kullanıcılarına ücretsiz ve üyelik gerektirmeden sunuyor. Kullanıcılar en yeni çıkan video kliplerden ilk burada haberdar oluyor. Dolayısıyla şu anda, 150 bini aşkın aktif üyesi ile her ay milyonlarca videonun izlendiği mtv.com.tr gençlerin ilgi ve bilgi odağı. Ünlü Hip Hop şarkıcısı “Sagopa Kajmer”in, “Kendim İçin” klibi Music Play de 420.000 kere izlenmiş olup Türkiye’de bir ilke de imza atmıştır.

Mtv.com.tr’nin bağlı olduğu MCD Dijital’in Yönetici Ortağı Cenk Oflaz bu konuya 1 yıldır hazırlık yapıyor olduklarını belirtti. Oflaz söyle devam etti:”Artık broadband kullanıcısı içerik ve site konusunda daha seçici. Önüne ne gelirse izlemiyor, düşük görüntü kalitesi istemiyor. Yarısına kadar gelip devamı gelmeyen içeriklerle vakit kaybetmekten yoruldu. Biz tüm bunları kullanıcılarımızla yaşayarak öğreniyor ve gözlemliyoruz. Onların ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarımıza yön veriyoruz. Aldığımız yorumlar sevindirici.

Digital Medya tüm dünyada hassas bir konu. Yaygınlaşmaya başladığı günden beri bir çok sektörde bir çok dengeyi değiştirdi. Bu nedenle doğru konumlamak, iyi düşünmek, ortak faydaların elde edileceği modellemelere oturtmak çok önemli.

Internet reklamı Türkiye’de ve Dünya’da katlanarak büyüyor. Kaliteli servis ile 5 milyon genişbant kullanıcısının birleştiği noktada ortaya ciddi değerler çıkıyor.

Biz mtv.com.tr’de; videoların izlendikçe, eser sahiplerinin gelir edeceği bir yapıya gidiyoruz. En yeni klipler, albümler tanıtılırken aynı zamanda eser sahipleri izlenme rakamları ile doğru orantılı gelir elde ediyor. “

Cenk Oflaz, Mtv.com.tr de başlayarak katlanarak büyüyecek ve müzik sektörü için önemli bu iş modeline başlamaktan mutluluk duyduğunu da ayrıca ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.