MediaCat

MTM’den ‘Online TV Arşivi’ hizmeti

Medya takip ve ölçümleme sektörünün önde gelen kuruluşlarından Medya Takip Merkezi (MTM)…

MTM’den ‘Online TV Arşivi’ hizmeti

Medya takip ve ölçümleme sektörünün önde gelen kuruluşlarından Medya Takip Merkezi (MTM), geçmişe yönelik TV yayınları ve arşivlerine her an ulaşabilmeyi sağlayan ürününü piyasaya sürdü. Servisleri arasına eklediği yeni ürünü “Online TV Arşivi” ile MTM, 52 Türk TV kanalının tüm yayınlarını kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Televizyon kanallarının çokluğu ve TV yayınlarının arşivlerine ulaşabilme zorluğu, bu yeni servisi değerli kılıyor. Kaçırdığınız herhangi bir TV programını, ilginizi çeken herhangi bir tartışma programını tekrar tekrar izleyebileceğiniz bir sistem “Online TV Arşivi”.

Haber bültenlerinden sohbet programlarına, tanıtımlardan reklamlara her türlü yayını izleyebilme imkânı sağlayan sisteme, internet üzerinden kolayca ulaşılabiliyor.
52 Türk TV kanalının, tüm yayınlarının kullanıcılarına online servis edildiği “Online TV Arşivi”, Türkiye’de bu denli geniş kapsamda ilk kez hayata geçiriliyor.

TV kanallarında gün gün, saat saat, geçmişe yönelik arama yapmayı sağlayan Online TV Arşiv hizmetinin, www.medyatakip.com adresi üzerinden abonelik sistemiyle kullanılabileceğini açıklayan MTM’nin genel müdürü Halef Remzi Vayıs, “medya takip ve ölçümlemesi alanında geliştirdiğimiz servislerimizle bilgiyi her an güncel, seçilmiş ve ölçülmüş sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.