MTM, Nisan ayı medya gündemini açıkladı

MTM’nin yaptığı açıklamaya göre, Nisan ayının gündemine

18.05.2007 - 11:35 | MediaCat

MTM’nin yaptığı açıklamaya göre, Nisan ayının gündemine Siyaset dünyasında yaşanan sıcak gelişmeler, Irak’a sınır ötesi operasyonu yapılacak mı tartışmaları, Nokta Dergisi’nin kapanması, Abdullah Gül’ün cumhurbaşkanlığı adaylığının açıklanması, e-muhtıra, TMSF’in Ciner grubunun 63 şirketine el koyması ve Deniz Seki-Hüsnü Şenlendirici aşkı damga vurdu.

RapordaNisan ayı boyunca dikkat çeken diğer konular şunlar oldu: Yayından kaldırılmasının ardından medyanın gündemine yerleşen Kurtlar Vadisi Terör’ün, başka bir versiyonla sevenleriyle yeniden buluşması, medyada geniş yer aldı. Kurtlar Vadisi, ay toplamında 603 habere konu oldu. Kurtlar Vadisi haberlerine en çok yer veren mecra ise internet haber siteleriydi. Almanya’da, Deniz Feneri’ne yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle polis baskını düzenlenmesi ve kara para aklama iddiasıyla suçlanan Deniz Feneri, yazılı, görsel ve elektronik basın toplamında 361 habere konu oldu. Ayrıca Diyarbakır-İstanbul seferini yapan Pegasus uçağının Tahran’a yönlendirilmesi, gündemde yer alan konular arasındaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.