MSN’nin yüzünü fanları değiştirdi

Yeni msn. com daha az bağlantısı ile diğer sosyal ağ siteleri Twitter ve Facebook'a bir adım daha yaklaştı...

05.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Yeni msn. com daha az bağlantısı ile diğer sosyal ağ siteleri Twitter ve Facebook’a bir adım daha yaklaştı.

Microsoft yeni görünümlü sitesi ile 200’un Haziran ayında Google’a rakip olarak  çıkardığı arama motoru Bing’le daha fazla tıklanma bekliyor.

msn.com yeni yüzü daha basit ve daha kullanışlı olarak hazırlandı. Bağlantıları, Haberler, Eğlence, Spor, Para ve Yaşam tarzı ile sınırlanan sitenin içeriği oldukça zenginleştirildi. msn.com yeni yüzünde içerik desteğini MSNBc ve FoxSports’dan destek aldı.

MSN Kıdemli Müdürü Lisa Gurry site kullanıcılarından yarıdan fazlasının, " Başlangıçta sadelik istiyorum, aynı zamanda daha fazla ve son son bilgilere ulaşmak istiyorum" şeklindeki uyarılarını dikkate alarak msn.com’u yenilediklerini söyledi.

İngiliz kullanıcılar bugünden itibaren sitenin yeni yüzü ile birlikte müzik mağazası MSN Music’e de ulaşabilecekler. Sitede ayrıca kredi işletim tabanlı ödeme ile erişilebilecek 1 milyon adetlik bir kütüphanede  bulunuyor.

Kullanıcılar 7.99 sterlin ödeyerek 10 paket satın alabilecekler.  10 kredi ile bir albüm ya  da 10 adet standart single satın alabilecekler.

Kaynak: www.gazeteport.com.tr