Mozaik Group’dan Tev İnanç Türkeş Özel Lisesi için kampanya

Bugüne kadar birçok önemli sosyal sorumluluk projesine imza atan MOZAİK GROUP, TEV’in (Türk Eğitim Vakfı) Türkiye’nin ilk

01.11.2007 - 12:43 | MediaCat

Bugüne kadar birçok önemli sosyal sorumluluk projesine imza atan MOZAİK GROUP, TEV’in (Türk Eğitim Vakfı) Türkiye’nin ilk ve tek olma özelliğine sahip “üstün yetenekli çocukları” yetiştiren okulu TEVİTÖL (TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi) için kolları sıvadı. TEV’in eski bursiyeri ve gazeteci Ece VAHAPOĞLU liderliğinde hazırlanan “40 Ünlü, 40 Kravat” projesinin reklam çalışmalarını MOZAİK GROUP gönüllü olarak üstlendi.

TEV’in özel çocuklar için 11 yıldır hizmet veren okulu TEVİTÖL’ün hayırsever kişi ve kuruluşları okula ve öğrencilere sponsor olmaları için gerçekleştirdiği proje kapsamında MOZAİK GROUP ulusal TV’lerde yayınlanacak proje tanıtım filmi, tanıtım dosyası, davetiye ve bröşür hazırladı. MOZAİK GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Mukaddes AKÇA “TEVİTÖL’ün daha fazla sayıda üstün yetenekli çocuğu okula kabul edebilmek için oluşturduğu bu olağanüstü projede yanlarında yer almaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Detaylı Bilgi İçin:

Nilgün UNUR

Medya İlişkileri Direktörü

Mezarlık Yolu Çıkmazı Sk. N:8

34345 Beşiktaş – İSTANBUL

Tel: 0212 287 5021

Fax: 0212 257 1704

GSM: 0533 699 48 48

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.