MediaCat

Telefonlar koruma altında

Mesele sadece telefonlardan ibaret değil…

Telefonlar koruma altında

 

Her daim çevrimiçi olduğumuz günümüz dünyasında, akıllı telefonlar hemen herkesin hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuş durumda. Telefonumuzdan kısa bir süre ayrı kalsak, içimizi huzursuzluk kaplıyor, sanki bir şeyler kaçırıyormuşuz gibi hissetmeye başlıyoruz. Bu yüzdendir ki telefonlarımızı neredeyse hiçbir zaman yanımızdan ayırmıyoruz.

Hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olan telefonlarımıza aynı zamanda gözümüz gibi bakıyoruz. Bozulmamaları, yere düşmemeleri ya da ekranlarının çatlamamaları için elimizden ne gelirse yapıyoruz. Peki, çok iyi baktığımız telefonumuza araç kullanırken de dikkat ediyor muyuz?

Mobil telefon firması Movistar için hazırlanan reklam filminde ise telefonlara gösterilen özen bahane ediliyor. Telefonların el üstünde tutulduğu karelerin ardı ardına sıralandığı filminin sonunda, direksiyon başında mesajlaşırken kırmızı ışığı görmeyen kadın kaza yapıyor; haliyle telefon da parçalara ayrılıyor. Böylece, direksiyon başında telefon kullanılmaması gerektiği mesajı da açık bir şekilde gözler önüne serilmiş oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.