MOSDER’e yeni başkan

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği'nin (MOSDER) altıncı dönem başkanı Alfemo Mobilya Genel Müdürlüğü'nü de yürüten...

20.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) altıncı dönem başkanı Alfemo Mobilya Genel Müdürlüğü’nü de yürüten Ramazan Davulcuoğlu oldu. 17 Eylül 2010’da düzenlenen Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda oy birliğiyle başkanlığa seçilen Davulcuoğlu, mobilya sektörünün tüm paydaşlarıyla birlikte gelişmesine katkı sağlayan MOSDER çalışmalarına yön verecek.

Bir milyar doları aşan ihracatıyla ekonominin lokomotif sektörleri arasında gelen mobilya sektörünün önde gelen 35 markasının temsil edildiği derneğin yeni Başkanı Davulcuoğlu, gelecek hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesinde önayak olacak.

Başkan Davulcuoğlu ilk açıklamasında, "Türk mobilya sanayisi, iç pazarın yanı sıra küresel pazarlarda öncü konuma ulaşmayı hedeflemektedir. MOSDER olarak, sanayicimizin küresel rekabet gücüne güç katacak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tasarıma ve özellikle genç tasarımcılara verdiğimiz desteği sürdüreceğiz. Mobilya sektörünün birlik olarak büyümesi için MOSDER çatısı altında çalışmalarımız istikrarlı olarak sürecek. Sektördeki sivil toplum kuruluşları, birlikler, resmi kurumlar ve üniversiteler arasında köprü kurarak, güç birliği içerisinde yeni ufuklara yelken açmayı hedefliyoruz." dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.