Mortgage cehennemi

Ev sahibi olmak isteyenlere mali kolaylık sağlamak amacıyla hizmet veren Habito'dan mutlu sonla biten bir cehennem senaryosu.

17.01.2020 - 15:26 | Arzu Nilay Kocasu

Bir ev sahibi olmak herkesin hayali. Ancak bu hayalin, çoğu zaman ve çoğu coğrafyada, ağır bedelleri var. Kendi evine sahip olmayı isteyen ve bu uğurda ilk kez borçlanacakların mortgage üzerinden nakit avansa erişmelerini ve böylelikle ev satın alırken ellerindeki nakit kozunu güçlendirmelerini sağlayan Habito’nun mobil uygulaması Habito Go, ev satın alma sürecinde karşılaşılan zorlukları anlatan yeni animasyonuyla ekranlarda.

Beğendiği evi satın almaya çalışan bir adamın başından geçenlerin doğaüstü bir hikâyeyle anlatıldığı reklam filmi Uncommon Creative Studio imzası taşıyor.

Habito CMO’su Abba Newbery kampanyayı şu sözlerle yorumluyor:

“Tüketici araştırmalarımız bize, insanların ev satın alma sürecini cehennemvari ve bunaltıcı bulduklarını söylüyor. Şahsen konuşacak olursam, yeni reklam kampanyamız The Climb bu sürecin parçası olan herkesin ve her şeyin -evi bulmaktan onu satın alana kadar olan biten her şeyin- sizin aleyhinize olduğu hissini gerçekten bertaraf ediyor. Teklifinizin üzerine çıkılmasından ömür törpüsü belgelerle uğraşmaya varıncaya dek, insanları süreci cehenneme çeviren her şeyden kurtarmak için buradayız. Yeni Habito Go hizmetimizin bu sorunların çoğunun önünü kesecek ve alıcıları nihayet ilk kez güçlü bir konuma getirecek gücü var.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Habito
  • Reklam Ajansı: Uncommon Creative Studio
  • Yönetmen: Andy Baker
  • Yapımevi: Hornet
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.