Mobilera&Boom Digital Nation’a Orta Doğu’dan ödül

Mobilera & Boom Digital Nation, Mobies Awards’da, İstanbul Shopping Fest 2011 ile “ En İyi Mobil Reklam Kampanyası” ödülünü aldı.

21.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Mobilera & Boom Digital Nation, Dubai’de yapılan ve Orta Doğu’nun Mobil pazarlama ve reklamcılık alanında en büyük etkinliği olan Mobile Show kapsamındaki Mobies Awards’da, İstanbul Shopping Fest 2011 ile “ En İyi Mobil Reklam Kampanyası” ödülünü aldı.

Orta Doğu’nun en kapsamlı ve en büyük mobil teknolojisi, mobil uygulamaları ve çözümlerinin yarıştığı Mobies Awards, belirlenmiş standartları ve eşsiz yeteneği olan şirketleri belirlemek ve ödüllendirmek amacıyla düzenleniyor.

“En İyi Mobil Reklam Kampanyası” kategorisinde Mobilera grup şirketlerinden Boom Digital Nation’ın 27 ülkede gerçekleştirdiği “İstanbul Shopping Fest” mobil tanıtım kampanyası, 4 ayrı platformda geliştirdiği mobil uygulamalar ve mobil site ile ödülün sahibi oldu. En İyi Mobil Reklam Kampanyası kategorisinde Mobilera’nın yarıştığı adaylar içinde Range Rover Evoque, Dubai International Film Festival, Nokia N9, Smartphone Promotion, Computer Care iPad Campaign ve Veet Hair Minimizing Cream bulunuyor.