Mobil sinemalara reklam

Tüketicilere ulaşmanın her geçen gün dehada zorlaştığı, ana mecralardaki reklam sürelerinin daraldığı, alternatif reklam mecralarının

17.12.2007 - 17:16 | MediaCat

Tüketicilere ulaşmanın her geçen gün dehada zorlaştığı, ana mecralardaki reklam sürelerinin daraldığı, alternatif reklam mecralarının da öneminin artış gösterdiği günümüzde alternatif mecralar arasına eklenen ve 1,5 milyon aylık yolcu kapasitesi, 923 Genel Mürtlüğe bağlı personeli, 700 Aracı,25 yayın güncelleme sorumlusu, 166 yetkim acentesi, 700 adet bilet satış noktası, 52 ile ulaşım imkanı, Yolculuğa özel yayın sistemleri ile donatılan Metro Passenger TV, Sinemalardan Hemen sonra ücretsiz Gişe filmleri izletme ayrıcalığı ile güçlü reklam alanlarından biri olmak amacı ile hizmette.

500 araca takılan özel yayın sistemi sayesinde yolculuk başlangıcından bitimine toplamda 3 saat yayında kalan Passenger TV ‘de film aralarında 7 ‘şer dk’ dan oluşan 3 reklam molası yer alıyor.


Metro Passenger TV yayınlarının konuklarımıza eksiksiz ulaşabilmesi için her araç içerisinde yayın ve ikram sorumluları hizmet vermekte olup , Performans durumları günlük olarak alınarak raporlar doğrultusunda online sistemimize girişi yapılır ve reklam verenlerin bilgisine tüm illerden gelen sonuçlar; araç plakası, yayın durumu, gidilen il, yolcu sayısı şeklinde raporlanır.
Araçta bulunan ikram sorumluları sayesinde tattırma, anket ve özel reklam projeleri de konuklara ulaştırılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.