Mobil Rehberlik ve Reklam Portalı ‘Türkiye Yellow Pages’ açıldı

Turkey Yellow Pages LLC, heyecanla beklenen Mobile Yellow Pages Portalını Türkiye’de beta olarak hizmete açtı...

21.04.2008 - 14:10 | MediaCat

Turkey Yellow Pages LLC, heyecanla beklenen Mobile Yellow Pages Portalını Türkiye’de beta olarak hizmete açtı.

Türkiye’de mobil rehberlik ve reklamcılık alanlarındaki boşluğu doldurmak adına büyük bir adım olan bu hizmet ile birlikte Türkiye Yellow Pages, yurt genelinde kategorilendirilmiş firma bilgilerilerine yönelik veritabanını Türkiye’deki herhangi bir cep telefonunun yanı sıra dünya üzerinde internet erişiminin olduğu her yer için ulaşılabilir hale getirdi.

Türkiye pazarının Yellow Pages rehberlik hizmetlerine büyük ölçüde ihtiyacı olduğunu belirten Türkiye Yellow Pages LLC’nin Bölge Direktörü Marc Lambert, büyüyen ekonominin ve Türkiye’yi ziyaret etmesi beklenen yaklaşık 20 milyon turistin iş yapmak istedikleri firmalarla iletişim kurmak üzere daha iyi yöntemlere ihtiyaç duyduklarını ifade etti. Mr.Lambert ayrıca; firma ismi, adres ve telefon numarası bulmak üzere Yellow Pages’ten daha hızlı bir kanal bulunamayacağını da sözlerine ekledi.

Türkiye Yellow Pages Bölge Direktörü Marc Lambert, “Mobile Yellow Pages’in açılmasını heyecanlı kılan şey; reklam hizmeti sağlayan ve bize has olan teknolojimiz aracılığıyla, hedeflenen Mobil Reklamcılığını doğrudan ve özel olarak cep telefonlarına taşıma olanağına sahip olmamızdır” dedi.

Mr.Lambert ayrıca “Yellow Pages rehberlik hizmetlerinin içeriğini cep telefonlarına taşıma konusuna yabancı değiliz. Bu işi, Türkiye dışında üç Yellow Pages bölgemizin veritabanını dünya üzerindeki milyonlarca Nokia telefonundan erişilebilir hale getirmek üzere Nokia ile dünya çapında anlaşma imzaladığımız 2006 yılından bu yana yapmaktayız. Aradan geçen bu sürede mobil rehberlik hizmetinde uzmanlaşmamızın yanı sıra müşterilerimizin, platformdan bağımsız olarak içeriklerini elektronik ortama taşıma konusundaki uzmanlığımıza da güven duymalarını sağladık” dedi.

Türkiye Yellow Pages Mobile portalını görmek için cep telefonunuzun web tarayıcısının adres satırına URL adresi olarak YellowPages.com.tr™ yazarak giriş yapılıyor. Türkiye Yellow Pages web hizmet sağlayıcısı kullacının cep telefonundan girişi yaptığını tespit ederek, kullanıcıyı otomatik olarak Turkiye Yellow Pages Mobile’a yönlendiriyor.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Turkey Yellow Pages LLC, Türkiye’deki Yellow Pages markalı ürünlerin resmi yayıncısıdır. Turkey Yellow Pages LLC; Türkiye’deki Yellow Pages™, Walking Fingers & Design™ (Yürüyen Parmaklar logosu) ve YellowPages.com.tr™’ adresinin tek sahibidir. Turkey Yellow Pages LLC, Al Wahda-Express Grup Şirketlerinin bir parçasıdır. 1986 yılında kurulan Al Wahda-Express Grup Şirketleri, Türkiye de dahil olmak üzere beş ülkede basılı yayın, online ve mobil Yellow Pages hizmetleri vermekte olup yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Turkey Yellow Pages LLC
Cumhuriyet Caddesi,
Gürsel Plaza No:123
Kat:8-9 34805 Kavacık,
İstanbul/Türkiye
Contact: Mr. Trevor Nadeau
+90 216 538 57 57

trevor@yellowpages.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.