Mobil pazarlama ödülleri sahiplerini buldu

Mobile Marketing Association (MMA) tarafından mobil pazarlamanın en iyilerini belirleyen ‘Mobil Pazarlama

07.03.2007 - 18:41 | MediaCat

Mobile Marketing Association (MMA) tarafından mobil pazarlamanın en iyilerini belirleyen ‘Mobil Pazarlama Ödülleri’ sahiplerini buldu.

The Hyperfactory, En İyi Mobil Pazarlama Kullanımı ve Markalama; Mobile Dreams Factory and Vodafone, En İyi Mobil Pazarlama Kullanımı, Cross-Media Integration; Mobiento Mobil Marketing, En İyi Doğrudan Mobil Pazarlama; R/GA, En İyi Mobil pazarlama Kullanımı / Ürün ve Servisler; Legion Interactive, En İyi Mobil pazarlama / Promosyon; Meijer and SmartReply, En İyi Mobil pazarlama Kullanımı / İlişki ve Yapılanma;
Single Touch Interactive, İnovasyon; Enpocket and Vodafone, İnovasyon / Medya Kullanınımında Yaratıcılık; Mobile Dreams Factory and CEPSA, Innovation / Teknoloji Kullanımında Yaratıcılık kategorilerinde ödül aldı.

2005 yılında verilen mobili pazarlama ödüllerinde Aerodeon Turkey, ‘En İyi Mobil Pazarlama Uygulaması’ kategorisinde ödül almıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.