Mmd yılın “En İyi Halkla İlişkiler Şirketi” seçildi

Stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler sektöründe faaliyet gösteren Mmd,

28.09.2007 - 13:32 | MediaCat

Stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler sektöründe faaliyet gösteren Mmd, dünyanın tek uluslararası ve geniş kapsamlı iş ödül programı olan 4. Uluslararası İş Ödülleri tarafından, “En İyi Halkla İlişkiler Şirketi” seçildi. Ödüller, Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen bir gala yemeğinde dağıtıldı.

Ödülü Mmd adına alan Mmd Orta Avrupa Bölge Müdürü Ian Herbison yaptığı açıklamada Mmd’nin dünyanın önde gelen stratejik iletişim danışmanlığı şirketlerinden biri olarak tanınmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Herbison; “Bu ödülü yaklaşık 20 yıldır, Avrasya, Orta ve Güney Avrupa’daki Fortune 500 şirketlerine destek sağlayan bir şirket olarak, uluslararası ve yerel kampanyalara destek hizmeti verilmesi konusundaki gösterdiğimiz büyük başarının sonucu olarak değerlendirmekteyiz. Global stratejik iletişim planlamasındaki yaklaşımımızı farklı pazarlara özgü lokal kriterler ile destekleyerek birlikte yol aldığımız iş ortaklarımıza en doğru hizmeti sunduğumuza inanıyoruz. Bu ödül ile bizim bölgedeki çalışmamızın ve ekibimizin kalitesi bir kez daha doğrulanmıştır” dedi.

New York Times tarafından iş dünyasının Oscar’ı olarak tanımlanan Uluslararası Stevie Ödülü’nü alanlar, 30’dan fazla ülkenin birey ve şirketleri tarafından önerilen 1000 aday arasından seçiliyor. Stevie Ödülleri’ni veren Özel Jüri Üyeleri ve Danışmanlar kurulu üyeleri, kazananları Eylül ayının başında son elemede seçtiler. Adaylar, son seçmeler öncesinde, iki ay boyunca dünyadaki iş profesyonelleri tarafından ön elemeden geçirildiler.

Mmd Turkiye
Corporate, Public Affairs & Public Relations Consultant
Tel: +90 216 369 57 17

Fax:+90 216 369 57 71

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.