MINI Super Bowl kampanyasıyla meydan okuyor

Markadan “yaftalara” karşı duruş.

19.01.2016 - 17:21 | Sultan Öncü Arslanoğlu

MINI Super Bowl kampanyasıyla meydan okuyor

MINI; reklam ajansı Butler, Shine, Stern&Partners’ın hazırladığı Super Bowl kampanyasıyla sığ etiketlere meydan okumaya hazırlanıyor. 7 Şubat’ta gerçekleşecek Super Bowl için hazırlanan kampanya kapsamında tenisçi Serena Williams ve eski futbol oyuncusu Abby Wambach’ın rol aldıkları iki reklam filmi yayınlayan markanın henüz yayınlanmayan diğer spotlarındaysa kaykaycı Tony Hawk, beyzbolcu Randy Johnson, müzisyen T-Pain ve aktör Harvey Keitel rol alıyor.

Ünlülerin hayatları boyunca “fazla odaklanmış”, “fazla seksi”, “erkek Fatma”, “kız”, “lezbiyen” gibi etiketlere maruz kaldıklarını ve bu yaftalara karşı çıktıklarını anlattıkları spotlardan oluşan kampanya bir yandan etiketleri içselleştirirken, diğer yandan insanların göründüklerinden daha fazlasına sahip olduklarını gösterme amacı taşıyor. Yıllarca dile getirilen deyimlere meydan okumasını sürdüren MINI, sahip olduğu potansiyeliyle kendisini tanımlıyor.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.