#mindthetech by Mindshare

Mindshare ofisinde teknoloji zirvesi.

26.02.2015 - 11:38 | MediaCat

Mindshare ofisinde teknoloji zirvesi.

Teknoloji sadece pazarlama dünyasının değil tüm sektörlerin iş yapış şeklini değiştiriyor. Ama özellikle biz pazarlama insanlarının iş tanımı ve bu iş tanımı içerisinde yapabileceklerimiz teknoloji sayesinde sürekli şekil değiştiriyor ve gelişiyor.

Mindshare, hayatımıza yeni giren ya da yakında girecek birtakım teknolojileri deneyimleyebilmek için 23-24 Şubat tarihlerinde Mindshare koridolarında Mindthetech adlı bir organizasyon gerçekleştirdi. Ajans, beraber çalıştığı ve çalışmayı planladığı teknoloji sağlayıcı firmaları Mindshare ofisine davet ederek, onlardan bu teknolojileri sergilemelerini ve denetmelerini istedi. Bu teknolojiler içerisinde insansız hava araçları, Oculus Rift‘ler, Xbox‘lar, Google Glass, 3D yazıcı, artırılmış gerçeklik teknolojileri, interaktif açık hava teknolojileri, çoklu ekran teknolojileri, tweet atınca çikolata veren otomatlar gibi pek çok farklı teknoloji vardı.

Organizasyonun en önemli katılımcı kitlesinin, sorumluluğu dijital olsun olmasın tüm Mindshare marka ekipleri ve çalışanları olmasını hedeflendi. Mindshare’ın müşterileri ve iş ortaklarının da davetli olduğu organizasyonun katılımcıları arasında ise Aerodeon, Mobilike, Google, Tagvance, Microsoft, Publicom, Visionteractive ve Zappar gibi markalar vardı.

[GaleriEkle url=”mindthetech”]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.