Milupa’dan ‘Bebek Yemekleri Tarif Kitabı’

Gelecek İçin Beslenmek vizyonu ile bebek beslenmesinde yeni bir dönem başlatan Milupa, bebeğinin sağlıklı beslenmesini ve farklı lezzetlerle tanışmasını isteyen anneler için özel bir kitap hazırladı: Milupa Bebek Yemekleri Kitabı

07.08.2007 - 14:23 | MediaCat

Gelecek İçin Beslenmek vizyonu ile bebek beslenmesinde yeni bir dönem başlatan Milupa, bebeğinin sağlıklı beslenmesini ve farklı lezzetlerle tanışmasını isteyen anneler için özel bir kitap hazırladı: Milupa Bebek Yemekleri Kitabı

Milupa Beslenme Uzmanları tarafından, diyetisyen ve doktorlara danışarak ve bu dönemdeki bebeklerin ihtiyaçları gözönünde bulundurularak hazırlanan kitapta tüm tarifler, bebeklere özel olarak geliştirildi. Kahvaltıdan, meyveli karışımlara; çorbalardan gece öğünlerine birçok tarifin yer aldığı kitapta bebeklerin aylarına göre haftalık beslenme programları da yer alıyor.

Milupa Bebek Yemekleri Kitabı, Eylül ayından itibaren, internet sitesinden duyurulacak satış noktalarından annelere ulaşacak. Ayrıca www.milupa.com.tr sitesindeki “Gelecek İçin Beslenmek” testini başarıyla tamamlayan annelerin kazanabileceği ödüllerden biri olacak.

Milupa Bebek Yemekleri Tarif Kitabı sayesinde anneler, “Milupa Bebek Yemekleri”ne çeşitli malzemeler ekleyerek bebeğine özel, sağlıklı ve farklı lezzetler yaratabilecek. Kitapta, şampiyonların damak zevkleri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış kahvaltılar, meyveli karışımlar, çorbalar, muhallebiler ve gece tahılları başlıkları altında toplanan tarifler yer alıyor. Hazırlanan 30 tarif, bebeklerin aylarına göre sınıflandırılıyor ve haftalık beslenme programlarını içeriyor. Milupa Beslenme Uzmanları; Mutfaktayız* ekibinin de desteğiyle hazırladığı tüm tarifler için diyetisyenler, çocuk doktorları ve beslenme uzmanlarına danışıldığını belirtiyor.

Anneler, Eylül ayından itibaren Milupa Bebek Yemekleri’nden satın alarak kitaba sahip olabilecek. Kitap aynı zamanda www.milupa.com.tr sitesinden de annelere ulaşacak. Site üzerinde hazırlanan “Gelecek İçin Beslenmek” testine katılan anneler, hem bebek beslenmesi konusundaki bilgilerini tazeleyecek, hem de testin sonunda verilen ödüllerden biri olarak Milupa Bebek Yemekleri Tarif Kitabı’nı kazanma şansına sahip olacak.

Milupa Beslenme uzmanları, annelerin “Bebek Yemekleri“ ile hazırlayacakları tariflerin şampiyonların geleceği için en sağlıklı yatırımlardan biri olacağını belirtiyor. Milupa’nın sunduğu tariflerle annelerin hazırlayacağı lezzetli yemekler, şampiyonların her öğününün ayrı bir keyfe dönüştürecek.

Kitabın son hazırlıkları tamamlanmak üzere.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.